YavuzBal ‘dan Çam Balında Büyük Fırsat!

Türkiye’de sağlıklı, doğal ve katkısız balın ismi Yavuzbal, başlattığı yeni promosyon kampanyasıyla, özellikle kış aylarında bağışıklık sisteminin doğal desteği çam balını herkesin bolca tüketmesini sağlıyor

Türk bal sektörünün öncüsü Yavuzbal, vitamin, besin ve enerji değerleriyle bağışıklık sisteminin doğal desteği olan çam balını, herkesin bolca tüketebilmesi için yepyeni bir kampanya başlatıyor.

 

Tüketicilerine sağlıklı, doğal ve katkısız ürünler sunan Yavuzbal’ın yeni kampanyası kapsamında 850gr Yavuzbal kavanoz çam balı, hediye olarak 600gr çıt kapak çam balı ile birlikte sunuluyor. Böylelikle bal severler, hem mucizevî besin olan çam balını doyasıya tüketebilme, hem de çıt kapak ambalajın pratik ve rahat kullanımından faydalanma olanağını yakalıyor. Stoklarla sınırlı olan kampanya süresince 850gr kavanoz ve 600gr çıt kapak ambalajlar, birlikte özel karton kutu içinde sunulacak.

Çok çeşitli faydalarının yanı sıra bal, kış hastalıkları ve gribe karşı bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olarak vücut direncini de artırıyor. Özellikle çam balı, demir ve magnezyum içeriğiyle, demir eksikliği gibi beslenmeden doğan bazı sorunların giderilmesinde destekleyici rol oynuyor.

Uzmanlar balın sağlığa katkılarını görebilmek için yetişkinlerin her gün düzenli, 1 yaşından büyük çocukların ise günde en az 1 tatlı kaşığı bal tüketmelerini öneriyor.

 


DİĞER MAKALELER